12 000 eurone uuring utsitab: pange kinni, müüge maha, tehke lahti …

0
782

Võrumaal Rõuge vallas kütab kirgi ligi 12 000 eurot maksma läinud uuring, mille teinud firma soovitab kinni panna koolid, lammutada sotsiaalkeskus, müüa maha mõisahooned, koondada töökohti jne, kirjutab Lõunaleht.ee.

„Eks me teadsime paljusid asju isegi, aga et Varstu kultuurikeskus maha müüa, kool kinni panna ning koolimajja paigutada kogu kultuuritegevus ja hooldekodu, see oli üllatus,” nentis Rõuge vallavanem Mailis Koger kommenteerides OÜ-lt Cumulus Consulting tellitud uuringut, mille eest tasus 90% ulatuses Euroopa sotsiaalfond.

Lisaks mainitud ettepanekutele on kogukondades enim kirgi kütnud soovitus müüa maha Rogosi mõis, mille ümber keerleb kogu kohalik elu: seal tegutseb rahvamaja, Haanja kooli üks liitklass (1.–3. klass), lasteaed, koduloomuuseum, raamatukogu, külalistemaja ja söögisaal.

Täismahus artikkel on saadaval LõunaLehe paberväljaandest, mis on saadaval ajalehtede müügikohtades ja maksab vaid 0.99 !

Vaata uudist Lõunaleht.ee allikast

 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.