98-aastane mees sattus röövi ohvriks ja võitleb nüüd oma elu pärast

0
406
Foto: MET POLICE

Londonis Enfieldi linnaosas elav 98-aastast meest rünnati, ning teda rööviti oma kodus, kus ta on elanud üle 60-aasta. Mees jätkab oma elu pärast võitlemist. 

Politseil pole kuriteos ühtegi kahtlusalust, ning nad paluvad abi inimestelt, kes kuulsid või nägid midagi. Vanahärra leiti tema poja poolt kodu põrandalt teadvusetult. Kiirabi viis eaka mehe Londonis asuvasse haiglasse.

Mehe poeg Simon Gouldstone ütles ajakirjanikele: “Mu isal on suur majapidamine ja ta vajas regulaarset abi. Ta on elanud oma kodus üle 60 aasta. Mina leidsin ta teisipäeval. Ta oli oma magamistoa põrandal teadvuseta.”

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.