Abipolitseinik Jaak Madisoni “rassistlik” töö: purjus moslem ja tüdrukuid käperdanud “afrotudeng”

0
1419

EKRE Riigikogu saadik Jaak Madison jutustab kahest “rassismijuhtumist” Eestis, millest nähtub, kuidas võõrad siin tekitatud õhkkonda enda huvides ära kasutavad.

“Üleeile ilmus Soome kollases lehes Ilta-Sanomatis suurem lugu, kus oli tehtud intervjuud kahe Pakistanist pärit ja Eestis elava isikuga ning siis intervjuu ka minuga.

Täna on seda refereerinud ka Delfi, kus tuuakse “õudusega” välja minu seisukoht: “Madison ütleb ka otse välja, et soovib Eestisse tulevaid inimesi päritolu järgi valida.”

Ilmselgelt peab iga riik ise valima, kellele anda elamisluba ja kellele mitte. Riik peab lähtuma ka inimeste arvust ja päritolust koos keelte ja kultuuridega ning arvestama ühiskonna stabiilsust. See on ikka väga erinev, et kas Eesti annaks elamisloa tuhandele Pakistanist pärit moslemile või tuhandele ukrainlasele.

Minult küsis ajakirjanik ka arvamust, et kas vastab siis tõele väide, nagu oleks viimastel aastatel kasvanud Eestis võõraviha ja rassism. Seda väitsid siis pakistanlased.

Ma vastasin, et minul isiklikult on kaks juhtumit seoses politsei vabatahtliku tööga.

  • Esimesel juhtumil süüdistas Egiptusest pärit moslem, kes oli alkoholijoobes, et meie (Eesti ja eestlased) oleme selles süüdi, et tema on joobes, kuna meil müüakse vabalt alkoholi ja see ei meeldi Allahile. Meie reageerisime adekvaatselt, mille tulemusel ta palvetas araabia keeles järgmised tunnid kambris.
  • Teisel juhtumil süüdistas Eestis elav “tudeng” ühe ööklubi turvamehi, et nemad olevat talle peksa andnud, kuna ta on neeger. Tegelikult selgus, et tema oli hoopis klubis Eesti tüdrukuid liiga palju katsunud, mis tüdrukutele ei meeldinud ja lõpuks viskasid turvamehed selle “tudengist” keskeale läheneva mehe lihtsalt välja.”

Allikas: Uueduudised.ee

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.