Aita inimkaubast lahti saada – abiellu migrandiga!

0
773

Dresdeni tolerastide nn. “päästelaev” (loe: inimkaubanduslaev) “Mission Lifeline”, mis suvel pikalt Vahemerel hulpis 224 migranti pardal, keda keegi ei tahtnud vastu võtta, seisab hetkel Malta sadamas.

Nüüd on kapten Claus-Peter Reisch (57) – kes ootamas kohtuotsust inimsmugeldamise süüdistusega – astunud sammu edasi ja pannud Twitterisse kuulutuse, milles kutsub üles sõlmima abielu migrantidega, et nood saaksid Euroopasse tulla ja jääda, edastab Bild.

“Sa pole veel abielus? Võib-olla te armute kellegisse, kellel ei ole õigust Euroopasse jääda. Võib juhtuda, eks? Olge avatud meelega!💖” – seisab kapteni üleskutses.

Teisisõnu, kallid naised aidake kaptenil kaubast lahti saada!

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.