Alaealise lapse vägistaja pääses tingimisi vangistusega

0
1832

Pärnu maakohus mõistis eelmisel nädalal jõustunud otsusega üldmenetluses 46-aastase mehe süüdi alaealise vägistamises ja lapseealise seksuaalses ahvatlemises, määrates talle liitkaristusena kuus aastat tingimisi vangistust. Lääne ringkonnaprokuratuur küsis mehele kaheksa aasta pikkust reaalset vangistust, kirjutab Pärnu Postimees.

Kohus mõistis mehe mõlemas kuriteos süüdi niisuguse paragrahvi järgi, mis käsitleb varasemat samalaadse teo toimepanemist.

Loe edasi: Pärnu Postimehest

Rahvuslane.ee toimetuse kommentaar: “Tsiteerides Martin Helmet ja teatame, et Meie tahame küll, et siit portaalist kõlaks praegu ähvardus ….”

 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.