Alan Jones noortele kliimastreikijatele: “Olete esimene põlvkond, kes nõuab kliimaseadmeid ja telereid igasse klassiruumi!”

0
18789

Hea vastus Austraalia telesaatejuhi Alan Jonesi poolt noortele kliimastreikijatele.

Tell them what you really think. 😂

Posted by Robbie Butcher on Pühapäev, 22. September 2019

 

“Kõigile koolinoortele, kes streigivad kliimamuutuste nimel, olete esimene põlvkond, kes nõuab kliimaseadmete kasutamist igas klassiruumis. Soovite telerit igas toas ja kõik teie koolitunnid on arvutipõhised. Veedate terve päeva ja öö elektroonikaseadmetes.

Rohkem kui kunagi varem ei kõnni te kooli ega sõida sinna jalgratastega, vaid jõuate sinna sõiduautodega, mis ummistavad äärelinna teid ja halvavad tipptunni liiklust. Olete suurimad tööstustoodete tarbijad kui kunagi varem. Ja püsimaks trendikad uuendate pidevalt täiesti häid, kalleid, luksuskaupu enda ümber. Teie meelelahutus pärineb elektroonikaseadmetest.

Teie meeleavaldusi juhivad inimesed on samad, kes nõuavad rahvastiku kasvu kunstlikku suurendamist sisserände kaudu, mis suurendab jällegi energia-, tootmise- ja transpordivajadust. Mida rohkem inimesi meil on, seda rohkem metsa ja loodust hävitame, seda rohkem hävitatakse keskkonda.

Mida sa sellest arvad? Ütle oma õpetajatele, et lülita õhukonditsioneer välja, jaluta või sõida rattaga kooli, lülita seadmed välja ja loe raamatut, tee ise võileib, selle asemel, et osta valmistooteid või kiirtoite.

Ei, mitte üht sellist asja ei juhtu, sest, et olete isekad, halvasti haritud ja moraalitsevad väiksed pabulad, kes on inspireeritud teid ümbritsevatest täiskasvanutest, kes ihkavad edendada õilsat eesmärki, samal ajal kui nad lubavad endale läänelikku luksust ja on enneolematut elukvaliteeti.”


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.