Arvamus: Eestile oleks odavam maksta Puratiinole 400 000 eurot, et ta läheks tagasi sinna, kust tuli

0
497
Nagu akks tilka vett? Kersti kaljulaid ja Pinocchio. FOTO: Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedias on läinud elavaks aruteluks presidendi vastuvõtu ümber. Leitakse koguni, et vastuvõtu peale kuluva 400 000 eurot võiks maksta puratiinule endale, et ta läheks tagasi sinna, kust tuli.

Arvamus oli selline: „Eestile oleks odavam maksta puratiinule 400 000 kompensatsiooni, et ta saaks tagasi minna sinna, kust tuli…”

Arvamused on seinast seina. Ühed kiidavad vastuvõttu, teised laidavad. Ühed peavad vastuvõttu kõige olulisemaks, kuna riik – see ongi vastuvõtt, teised leiavad, et riik on pere ja lapsed ning need on olulisemad.

Leitakse ka seda, et on mõttetu priiskamine kulutada sadu tuhandeid vastuvõtu peale, kui kolmandik lastest elab vaesuses. Paradoks on see, et ETV Jõulutunneliga kogutakse raha, et osta asju, mille jaoks riigil napib raha, samas kulutatakse vastuvõtu peale palju suurem summa riigi raha.

Allikas: Lõunaeestlane.ee


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.