Austria esimene aafriklasest politseinik, kes oli integratsiooni musternäidis jäi vahele kinnisvara pettusega

1
1266
Foto: Andi Schiel

Austria pealinna esimene aafriklasest politseinik, kes oli integratsiooni musternäidis jäi vahele kinnisvara pettusega. Teda ootab arvatavalt mõni aasta vanglat.

Siiani on peetud Viini esimest aafriklasest politseiniku integratsiooni musternäitena, kuid nüüd kahtlustatakse teda tõsises pettuses, teatab Kronen Zeitung .

Juhtum on seotud Araabia kinnisvaratehingutega. Kaks araablast soovisid osta Viinis kinnisvara, ning selle loo keskmes on Kongo juurtega Viini politseinik, kellel on seni olnud tõeliselt veatu karjäär: sõjaväest politseisse, kuni föderaal organiteni välja.

Korruptsioonivastase üksuse uurimise tulemusel kahtlustatakse aafriklast araablaste meelitamisel “võltsitud” kinnisvaratehingutesse. Süüdistuse kohaselt oli toimunud libavahistamine, väidetavalt deklareerimata raha eest. Siinkohal astus “päästjaks” aafriklasest politseinik, ning sellega meelitati ärimeestelt välja kaheksa miljonit eurot.

Paar päeva hiljem tekkisid araablastel kahtlused ja nad läksid rääkisid oma loo ära Viini politseis, aafriklasest politseiniku kolleegidele.

Aafriklane on töölt kõrvaldatud, ning teda ähvardab süüdimõistmisel trellide taha minek.

Allikas: Kansalainen.fi


Järgneb reklaam


 

1 kommentaar

  1. Ei neegrist te inimest leia – meil külas öeldakse:
    Ole sa nii veau kui välja paistab – lõpuks ujub ikka sitt pinnale.
    Neegritel on see pettus, väljapressimine ja vargus juba sees emapiimaga.

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.