Briti armee karistab sõdureid, kes poseerisid koos islamipedofiilide paljastaja Tommy Robinsoniga

0
1190

Briti armee teatas, et sõdurid, kes poseerisid koos islamivastase ajakirjaniku Tommy Robinsoniga ühe pildi peal, visatakse armeest välja.

Islamipedofiilia paljastamise eest islamofoobi sildi külge saanud ja vangi mõistetud Tommy Robinson käis värbamispunktis ja lasi ennast koos sõduritega pildistada, nimetades neid seejuures tõelisteks Briti kangelasteks. Selle peale aga ärritus Briti mosleminõukogu, mille esindaja Miqdaad Versi, kes kunagi väitis, et “valged britid peavad integreeruma moslemite ja teiste sisserändajatega”, kaebas “ekstremistlike” fotode levitamise kohta sõjaväele.

Armee algatas sõdurite suhtes distsiplinaarjuurdluse, mis võib lõppeda nende errusaatmisega. “Igaüks, kes rikub armee väärtusi ja standardeid, seisab silmitsi haldusmeetmetega,” ütles sõjaväe pressiesindaja.

Tommy Robinson esines seepeale järgmise avaldusega: “Suurbritannia mosleminõukogu võiks ekstremismi otsida oma kogukonnast ega peaks seda kaugemalt otsima. Briti armee on selleks, et kaitsta oma kultuuri ja meie vabadusi, ning sõjaväelastel on lubatud väljendada oma arvamust ja kasutada oma demokraatlikke õigusi. Ma ei ole erinevalt moslemitest kunagi õhutanud Briti sõdurite tapmist.”

ALLIKAS: 

Briti armee karistab sõdureid, kes poseerisid koos islamipedofiilide paljastaja Tommy Robinsoniga – Uued Uudised

Briti armee teatas, et sõdurid, kes poseerisid koos islamivastase ajakirjaniku Tommy Robinsoniga ühe pildi peal, visatakse armeest välja.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.