Briti peaminister Boris Johnson külastab homme Eestit

0
533

Laupäeval külastab Eestit Briti peaminister Boris Johnson, kelle kutsus visiidile Eesti peaminister Jüri Ratas.

Valitsuskommunikatsiooni direktor Urmas Seaver kinnitas, et laupäeval külastab Johnson Eestit, kuid rohkem infot ta praegu avalikkusega jagada ei saa.

Jüri Ratasega kutsus tooride juhi kohe valimisjärgsel ööl SMS-sõnumeid vahetades Eestisse külla.

„Ma juba esitasin ka esialgse palve Boris Johnsonile tulla Eestisse. See toimus täna öösel, vahetasin temaga SMS-i ja ütlesin, et ta on alati oodatud oma sõdureid külastama,“ ütles Ratas eelmisel nädalal Delfile.

Kaitseväe pressijaoskonna leitnant Taavi Laasik ütles, et neile pole veel öeldud, et Johnson Tapa kaitseväelinnakut külastaks. “Aga kui selgub, et nii on, siis muidugi aitame visiidile kaasa,” sõnas Laasik.

Tapal teenivad teiste sõdurite kõrval ka Briti kodakondsusega inimesed. Siiski pole veel kindel, kas Johnson Tapale viiakse. Seaver ei soovinud ühtegi spekulatsiooni Johnsoni visiidi detailide kohta praegu kommenteerida.

Boris Johnsoni ja Jüri Ratta kohtumist korraldab riigikantselei.

Allikas: Delfi


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.