Dalai-laama: “Kui Euroopast migrante tagasi ei saadeta, tuleb Euroopast moslemi või Aafrika maa!”

0
7433

Dalai-laama ütleb välja tõe, et Euroopa kuulub eurooplastele ja sisserändajad tuleb tagasi saata oma kodumaale. Ta usub, et Euroopast saab “moslemi või Aafrika manner”, kui neid tagasi ei saadeta.

Tiibeti vaimne juht usub, et Euroopast saab “moslemi või Aafrika maa”, kui pagulasi ei saadeta tagasi oma päritoluriiki, kirjutab Daily Mail.

Intervjuus BBC-le ütles dalai-laama, et pagulasi tuleks koolitada, kuid seejärel saata nad tagasi oma kodumaale.

“Eesmärk on, et nad lähevad tagasi oma maad taastama.”

Tema sõnul võib Euroopasse jääda vaid piiratud arv.

“Neil on parem olla oma kodumaal. Parem on hoida eurooplased eurooplastena,” ütles vaimne juht.

Möödunud sügisel tegi Dalai Laama sarnase avalduse Malmös. Ta ütles, et “surmasuus tuleb inimesi aidata, kuid tema sõnum oli selge – abi peaks olema ajutine ning lõppude lõpuks peaksid pagulased võtma rohkem vastutust oma kodumaa eest ja aitama seda taastada.”

2016. aasta suvel ütles ta, et Saksamaast ei tohiks saada Araabiamaa vaid “Saksamaa on Saksamaa” ning et “Euroopas on liiga palju pagulasi.”

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.