Eesti 200 tahab hakata Eestit eestlastest puhastama

1
783

On usukumatu, aga tõsi, et uus erakond Eesti200 soovib hakata Eestit eestlastest puhastama, et luua rahvustevaba Eesti. „Ei saa olla eestlaste Eestit,” kõlab Eesti 200 loosung.

Eesti200 poleemikat tekitanud reklaamikampaania juhtis teadaolevalt tähelepanu asjaolule, et Eestis tehakse venelastele juba pikka aega ülekohut ja selle kõrvaldamiseks tuleb asuda ühiskonda puhastama etnilisusest ehk eestlastest.

Muide, aga miks ei saa olla eestlaste Eestit, küsib õigustatult Isamaa erakonna esindaja Urmas Reinsalu. „Ma olen eestlane oma perega ja siin, minu jalge all on minu Eesti.”

Urmas Reinsalu ütleb Eesti200 juhile Kristina Kallasele: „Mul on Teile vaid üks palve: jätke meid oma eestluse vaenulike teooriatega rahule! Te teate suurepäraselt, et teie pikk plaan tähendab kõigepealt eesti rahvusriigi, seejärel aga eesti rahva kui riigirahva lõppu. See, mis minu jaoks on selle stsenaariumi õudus, on teie jaoks muidugi voorus. Jääb vaid õigus olla eestlane köögis. No tänan, ei!”

Allikas: https://lounaeestlane.ee/

1 COMMENT

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.