Eesti poliitikute uskumatud seiklused Brüsselis: üks tegi metroos postitantsu ja teine jooksis alasti mööda kesklinna ringi

0
1405

Reformierakonna esimees Kaja Kallas paljastab LP-s, et ta on Brüsseli metroos ülemeelikult käitunud – endine Euroopa Parlamendi saadik püüdis Eesti mainet tõsta sellega, et tegi ühistranspordis postitantsu.

“Ei, noh… See oli sõbrannadega koos tehtud nali. Päris postitants see ikka ei olnud. No post seal oli ja ümber posti me tantsisime, aga see ei olnud see, mida tavaliselt postitantsu all silmas peetakse. Tulime sõpradega teatrist ja sõitsime kuskile edasi, tuju oli hea ja nii me seda tegime,” rääkis Kallas.

Hiljuti kakerdas sotsiaaldemokraadist europarlamendi saadiku Sven Mikseri parteikaaslaest nõunik Brüsseli vahel täiesti alasti. Meie meedia ning president neelasid selle tõiga alla nii, et isegi silm ei pilkunud. (Loe siit: Sven Mikseri nõunik Silver Meikar jooksis Brüsseli tänavatel täiesti alasti ringi).

Ootame põnevusega uusi paljastusi Euroopa pealinnast.

Allikas: Uueduudised.ee


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.