Eesti rahvusriigi matused: Riigikogu kiitis ränderaamistiku avalduse heaks

2
351

Rahva enamusest sõideti üle! Riigikogu täiskogu kogunes täna täiendavale istungile, kus otsustati ränderaamistiku avaldus heaks kiita. Reformierakond jättis hääletamata.

Hääletuse ajal oli kohal 98 saadikut, avalduse poolt hääletas 41, vastu 27 ja hääletamata jättis 30 saadikut.

Avalduse poolt hääletasid Keskerakonna ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna saadikud. Avaldus sai poolthääle ka fraktsioonidesse mittekuuluvalt endiselt vabaerakondlaselt Monika Haukanõmmelt ja IRLi endiselt esimehelt Margus Tsahknalt.

2 COMMENTS

 1. Need kiidavadki otsust, kes ei ela alaliselt soomes või rootsis… Reaalselt on see ikka väga hull. Meeletult kahju oma kodumaast 🙁

 2. Keda te esindateseal,kas iseendid ? Igaljuhul mitte eesti rahvast! Miks te üldse trügite sinna riigikokku,kas hea palga pärast? Ja kisklete seal paremate kohtade pärast,sest eesti rahva huvide eest seismiseks teil aega ei ole!

  Mida te õigupoolest endist kujutate?

  Häbi peaks teil olema!

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

 • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
 • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
 • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
 • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
 • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.