Ehtsaks tunnistatud video: kuidas Maroko mehed Põhjamaade naisel pea otsast ära lõikavad

0
856

Taani ja Norra uurimisorganid on tunnistanud ehtsaks video, kus on näha, kuidas Maroko terroristid Marrakeshi ligidal mägedes ühel Põhjamaade naisel pea otsast lõikavad.

Foto: Facebook

Neli terroristi on kinni peetud. Üks mees peeti kinni varem ja neli peeti kinni täna, 20. detsembril Marokos Marrakeshi bussijaamas.

Videost on näha, kuidas naine oli enne seda elus ja karjus.

Naised, kes tapeti olid taanlanna Louisa Jespersen (24) ja norralanna Maren Ueland (28). Nad läksid Marrakeshi ligidale telkidega matkama. Nende surnukehad leiti telgi juurest.

Marokos on teadaolevalt mitu tuhat ISIS-e võitlejat. Naisi hoiatati enne minekut, aga nad ütlesid, et on võtnud kasutusele kõik turva abinõud.

Siin on näha hukkunud naiste ja kahtlusaluste terroristide pildid:

NB! Video on väga kole. Nõrganärvilistel tungivalt mittesoovitav vaadata!

https://eestinen.fi/2018/12/ehtsaks-tunnistatud-video-sellest-kuidas-maroko-mehed-pohjamaade-naisel-pea-otsast-ara-loikavad-nb-norganarvilistele-tungivalt-mittesoovitav/

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.