EKRE juht Mart Helme on visiidil Iisraelis – meediale jälle ei meeldi!

1
1383
Foto: Uued Uudised

4.–6. juunil viibib siseminister Mart Helme Iisraelis. Visiidi käigus peab siseminister tervituskõne Iisraeli parlamendis Knessetis ning lisaks on tal võimalus kohtuda erinevate riikide valitsusjuhtide, parlamentääride ja ühiskonnategelastega. Mart Helme osaleb ka Knesseti korraldatud palvushommikusöögil.

Kui EKREt on peetud vastutavaks antisemitismi (hiljutine Eesti pearabi solvamise juhtum) ja paremäärmusluse tõusu eest ühiskonnas, siis nüüd kirjutab Eesti Ekspress, et “EKRE juhtpere organiseeris endale juutide kodumaale ühise poliitreisi”, lisades irooniliselt: “Nii käib Eesti riigi juhtimine ajal, mil valitsusse on jõudnud senjöör Helme.”

Allikas: Meie Kirik

1 COMMENT

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.