Eksperdid: ÜRO pakt julgustab islamirännet ja viib Lääne kultuuri hävinguni

0
240

ÜRO migratsioonipakt on katse muuta hidžra (islamiränne) inimõiguseks ja samal ajal õõnestada rahvuste (riikide) suveräänsust.

Kõik Lääne rahvad peaksid sellest taganema, kui nende eesmärk ei ole luua šariaati, hoiatab Ameerika Ühendriikides asuv Poliitilise Islami Uurimise Keskus (CSPI).

Antud ÜRO dokumendi seemned on istutatud juba 70-ndatel, kui Euroopa Majandusühendus (millest hiljem sai Euroopa Liit) ja Araabia Liiga lõid oma nägemuse “Eurabiast”.

Palun lugege seda lühikest ühe-leheküljelist selgitust ÜRO rändealase kokkuleppe kohta, mille koostas minu uurimisrühm, Poliitilise Islami Uurimise Keskusest.

Dr. Bill Warner

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.