Endine Itaalia integratsiooniminister: “Euroopal on vaja 50 miljonit sisserändajat!”

0
927
Matteo Salvini ja Cécile Kyenge.
Foto: www.ilmessaggero.it

Hea näide, mis juhtuks Euroopas kui sotsid ja liberaalse demokraatia esindajad saaksid Euroopa riikides täieliku võimu. Rahvuste sulatusahi saaks täispööretel toimida!


Endine Itaalia integratsiooniminister, Kongo sündinud Cécile Kyenge, on öelnud, et Euroopal on vaja 50 miljonit sisserändajat, sest Euroopas on palju piirkondi, mis vajavad taaselustamist.

Euroopa vajab järgmise 30–40 aasta jooksul 50 miljonit immigranti, ütleb endine parlamendiliikme CEP-i endine Itaalia integratsiooniminister Wochenblick (2013–14).

Kyenge näeb, et Euroopas on palju taastamisvaldkondi. Alates 2014. aastast on Kyenge olnud Itaalia Sotsialistliku Partei liige.


Hr Kyenge süüdistas Itaalia siseministrit Matteo Salvinit muu hulgas põhiseaduse ja ebainimliku poliitika rikkumisega, kuna see ei ole võimaldanud ebaseaduslikel sisserändajatel Itaaliasse siseneda.

Jaanuari lõpus võitles Vene laeval 47 laeva sisserändajaga Sitsiiliaga ja Kyenge nõudis oma elu päästmist, mitte piiride sulgemist, sest ebaseaduslikud sisserändajad ütlesid, et nad olid laevahuku.


Kyenge, kes saabus Itaaliasse ebaseadusliku sisserändajana, on sisserändajate õiguste väsimatu kaitsja.

Tõlkis: Leo Bergström

Leo Bergström

Hea näide, mis juhtuks Euroopas kui sotsid ja liberaalse demokraatia esindajad saaksid Euroopa riikides täieliku võimu. Rahvuste sulatusahi saaks täispööretel toimida! Endine Itaalia…

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.