Ennekuulmatu lugu: merehädalised protestivad enda päästmise vastu – viidi valesse sadamasse. Meeskonda hoitakse pantvangis.

0
778

Aafrika merehädalised, kelle Rumeenia kaubalaev Vahemerelt üles korjas, keelduvad nüüd laevalt lahkumast. Probleem on selles, et merelt päästetud viidi tagasi Liibüa sadamasse.

Vähe sellest, vihased merehädalised ei luba ka laeva meeskonnal laevalt lahkuda – sisuliselt hoitakse neid pantvangis. Merehädalistega (kokku on neid 95) peetakse juba kolmandat päeva läbirääkimisi ja olukorrale proovitakse lahendust leida.

Loomulikult ei tohi migrante süüdistada. Nad on vaesed, meeleheitel ebasoodsate asjaolude ohvrid. Nad maksid reisi eest Euroopasse, kuid ülesõit läks nihu ning nad sattusid röövlite ja piraatide kätte, ironseerib laevandusuudiste portaal Maritime Bulletin.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.