Erakond Eesti 200 kütab üles eestlaste ja venelaste seas pingeid

1
146
Provotseeriv kampaania Narva maanteel.
Foto: Andres Putting

Erakond Eesti 200 juht Kristina Kallas rääkis tv3 -e aastalõpuintervjuus, et erakonna eesmärk valitsuses, on lepitada omavahel eestlased ja venelased. Täna aga ilmus Tallinna südalinna veider reklaam, mis suunab eestlased ja venelased üksteisest eraldi seisma.

Tallinna südalinnas Hobujaama peatuses seisab kahtlane reklaam. Ühel reklaamplakatil on kirjas “siin ainult eestlased”, teisel “siin ainult venelased”. Mida see tähendab? VASTAME: see kütab taas üles eestlaste ja venelaste seas pingeid.

Delfile teadaolevalt on tegemist Eesti 200 valimisreklaamiga, kuigi Eesti 200 on oma valimiskampaanias rõhutanud eesti ja vene rahvustest laste samades koolides õppimise plaani ja kritiseerinud praegust koolisüsteemi, kus eestikeelsete kõrval on ka venekeelsed koolid.

Politsei sotsiaalmeedia kihama pannud poliitplakatites vaenu õhutamist ei näe.

Lugedes ühest venekeelsest Facebooki grupist kommentaare (mille liige ma olen), siis pean nördimusega ütlema, et Eesti 200 sai suurepäraselt hakkama.

1 COMMENT

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.