Esimeseks Tallinna no-go-tsooniks saab tõenäoliselt Mustamäe – loe ühest intsidendist “inseneridega”

0
2713

Sotsiaalmeedias levib üks uudis sellest, kuidas võõrad juba elu Tallinnas ebaturvaliseks muudavad.

“Kirjutan intsidendist lühidalt, seda asjaosalise nõusolekul, sest asjaosaline ise on blokeeritud,” edastab Helle Iirak.

“Intsident toimus minu bujinkani (toim. Bujinkani on iidne Jaapani võitluskunst) õpetajaga 28. septembril 2019, kus ta oli päevasel valgel ajal teel Mustamäe turule. Tal olid peas kõrvaklapid muusika nautimiseks. Järsku ründas teda selja tagant Nigeeriast pärit ”insener”. Kannatanu suutis tänu oma trennis omandatud oskustele ellu ja terveks jääda.

Kuna nigeerlane oli pettunud, et tema rünnak ebaõnnestus, siis võttis ta telefoni ja helistas kuhugi, mille peale oli umbes minutiga sama suguharulasi ” insenere” platsis 6 tükki lisaks, kellest üks demonstratiivselt noaga vehkis.

Õpetaja helistas politseisse ja politsei vaatas ainult ühe kohalerutanu ”ajukirurgi” dokumente ja lasi minna.

Politseijaosjoskonnas ähvardati õpetajat hommikuni puuris hoida, kuniks tuleb uurija. Telefonikõne advokaadile siiski sellest päästis.

Juhtumit lühidalt kokku võttes, arvake ära: kas ründajale mingit karistust ka määrati? Kriminaalasi loomulikult lõpetatud!

Allpool dokumendid krimiasja menetlemise ja lõpetamise kohta.

Allikas: Uueduudised.ee


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.