Euroakadeemias tuvastati kuus libaprofessorit

0
1424

Hämara taustaga välistudengite vastuvõtmisega tuntuks saanud Euroakadeemias polnud ka piisaval määral pädevaid õppejõude, kirjutab Postimees.

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tegi valitsusele ettepaneku võtta juba aastaid kõrgharidusele kehtivatest nõuetest mööda vaadanud Euroakadeemia õigused õpet anda.

«Seal oli probleeme nii palju, et targem oli juhe välja tõmmata,» ütles haridus- ja teadusministeeriumi kõrgharidusosakonna juhataja Margus Haidak vastuseks küsimusele, millise nõude rikkumine sai Euroakadeemiale saatuslikuks.

Kui mullu sügisel otsustas Eesti kõrg- ja kutsehariduse kvaliteediagentuuri hindamisnõukogu Euroakadeemiat institutsionaalselt mitte akrediteerida, alustati kohe ka riikliku järelevalvet.

Loe täisteksti Postimehest


Loe veel:

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.