JUHTKIRI: Facebook ja Instagram sulgesid populaarse Briti rahvuslase kontod

0
497
Foto: Facebook

Facebook ja Instagram sulgesid populaarse Briti rahvuslase Tommy Robinsoni kontod, süüdistades teda moslemite vastases “vihakõnes”, edastab LBC News.

Robinsoni lehti jälgisid miljonid inimesed.

Robinson kindlasti jätkab vastupanuliikumisega, väljaspool globalistide kanaleid.

Facebook on viimasel ajal sulgenud ja piiranud paljude immigratsioonivastaste lehtede tegevust.Tasub mainida, et ka meie portaali toimetaja FB konto külmutati eelmisel aastal, ning selgituseks oli öeldud, et seda tehti vihakõne piiramiseks. 
Missuguse vihakõne? Seda me ei tea tänaseni, sest meie arupärimisele pole Facebook tänaseni vastanud.

Uskumatu – Facebook külmutas meie toimetaja erakonto igaveseks

Facebooki selgituses oli öeldud, et seda tehti vihakõne piiramiseks. Toimetaja Reimo Sillamaa sõnul on tegu hoopis sõnavabaduse piiramisega. Kuna keegi pole suutnud teda vaikima sundida, siis otsustati kasutusele võtta äärmuslikud meetmed ja kontod lihtalt kustutada. Reimo sõnul see teda vaikima ei sunni, vaid annab talle ainult hoogu juurde.

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.