FOTO: Kas Tallinna Männi Lasteaias käib ainult 3 last ja needki mustanahalised?

0
546

Tallinna Männi Lasteaed postitas ühe rühma jõulutervituses 2 fotot ja ühe video ainult kolmest mustanahalisest lapsest ja ülejäänud lapsed piltidele ei pääsenud. Tekib paratamatult küsimus, et kas lasteaias käibki ainult 3 last?

K. K. (Nimi toimetusele teada) kirjutab Facebookis:

“Ma olen väga vihane Tallinna Männi Lasteaia peale, kes postitas ühe rühma jõulutervituses 2 fotot ja ühe video ainult kolmest mustanahalisest lapsest ja ülejäänud lapsed piltidele ei pääsenud. Üks lapsevanem küsib, et kas “Meie rühma teised lapsed ei mahtunud piltidele?” – See on puhas rassism!

Tore, et nad oskavad eesti keeles laulda … Kuid üks eestlane kirjutas, et meie peaks sellepärast neile “kummardama” – vabandust, kuid kui mina peaks lapsega kolima välismaale, siis on see elementaarne, et ma õpin selgeks selle maa keele – keegi ei kummarda meie ees. Kas eestlased on tõesti nii ajupestud?

Kui ma “näen tonti seal, kus seda ei ole”, siis miks on postitus lasteaia leheküljelt nüüdseks maha võetud ja minule on jäänud ainult pilt selle olemasolust? “


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.