FOTOD: Poola noored „puhastavad“ tänavaid LGBT-ideoloogiast

0
364

Poola rahvuslik noorteorganisatsioon Kogu Poola Noored korraldab tänavakampaaniaid, kus kaitsekombinesoonides ja maskides osalised puhastavad sümboolselt Poola tänavaid LGBT-ideoloogiast linnades, kus on toimunud homoparaadid.

Justkui nakkuse kaitseks kombinesoone ja maske kandvad osalised kasutavad sümboolseks puhastamiseks harju ja pihusteid. LGBT-ideoloogia vastane „sanitaarkordon“ on juba üles astunud 8. septembri homoparaadil Katowices.

Samas stiilis meeleavaldus pidi toimuma ka 14. septembril Szczecinis koguni kohaliku Õiguse ja Õigluse erakonna poliitiku üleskutsel, kuid jäi kohaliku preestri palvel ära. Siiski pesti pärast paraadi linnaväljakult maha sinna joonistatud vikerkaar ja loosung.

Välja on kuulutatud järgmine samalaadne meeleavaldus 22. septembril Kalizis.

Allikas: Objektiiv.ee

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.