FOTOD: Reformierakonna noorliige lehvitab ühismeedias georgi lindikeste, nõukogude sümboolika ja relvadega

0
1547
Reformierakondlane Oscar Siff. Foto: Kuvatõmmis

Näib, et Reformierakonna vasak käsi ei tea, mida parem käsi teeb: kui ühelt poolt taunivad oravad mõne EKRE-meelse noore poolt sotsiaalmeediasse ülesriputatud pilte, siis teiselt poolt võtavad nad enda ridadesse tüüpe, kes edastavad oluliselt hullemaid märke, propageerides näiteks Putini režiimi ning ülistades 9. maid võidupühana.

Alles äsja avaldas Riigikogu riigikaitse komisjoni liige Kalle Laanet (Reformierakond), et lähtuvalt telesaates „Pealtnägija“ näidatust on alust väita, et EKRE noorteorganisatsiooni Sinine Äratus kutsub noori anarhiale, õhutab rahvuste vahelist vaenu ning võtab riigikaitset kui noortekamba lustlikku ajaveetmist relvade seltsis.

Samas on reformierakond enda ridadesse võtnud näiteks Oscar Siff’i (sündinud 1996), kelle Facebooki profiil on pehmelt öeldes kummaline.

Isik märgib enda töökohaks Reformierakonna, kuid see info pole kinnitust leidnud, küll aga on ta astunud 10. detsembril 2018. aastal Reformierakonna ridadesse ning poseerib mitmel pildil nii erakonna esimehe Kaja Kallasega kui ka teiste oravapartei juhtpoliitikutega.

Märkimisväärsem on aga see, et enne Reformierakonnaga liitumist olid noorhärra postitused hoopis teisest ooperist. Kui viimati olid tema profiilipildi raamideks Reformierakonna logod, tühjad südamed jms, siis enne 2018. aasta detsembrit oli seal näiteks georgi lindike.

Juhime Kalle Laaneti ja teiste tähelepanu asjaolule, et noormees poseerib seal muuhulgas ka relvadega. Aga see pole veel kõik – paremat tulevikku lubav Reformierakonna liige soovib sünnipäevaõnne isakesele Putinile, rõõmustab 9. mail „võidupüha“ puhul ja levitab üldse nõukogude võimu kui repressiivse võõrvõimu ja -ideoloogia sümboleid.

Allikas: Uueduudised.ee


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.