FOTOD! Vabaduse väljakule paigaldati enne aastavahetuse pidu teetõkked!

0
546

Väga kurjakuulutavad pildid. Miks siis Vabaduse väljaku ümber betoonplokke laotakse, kui “EKRE ja muud pagulasvastased asjatut hüsteeriat külvavad, immigrantidel ja eriti moslemitel pole terrorismiga mingit seost ja üleüldse pole see kõik Eestis probleem”?

“Aastavahetusprogramm „Sajaga edasi, Tallinn!“ algab kell 21, kui muusikat teeb Disco Tallinn. Kell 21.30 kõlavad tervitussõnad ja kohe seejärel algab suurejooneline kahetunnine kontsert. Lavale tulevad rahva lemmikud Uudo Sepp, Maian, Shanon, 2 Quick Start ja Genka koos Paul Ojaga,” tutvustas kontserdi kava Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Programm „Sajaga edasi, Tallinn!“ sünnib Kesklinna valitsuse, EV100 korraldustoimkonna ja Eesti Rahvusringhäälingu koostöös.

Aastavahetuspeo ajal Vabaduse väljakul tagavad turvalisuse politsei ja turvatöötajad. Peoalale on kaheksa sissepääsu, siseneda pole lubatud kaasatoodud alkohoolsete jookide ja pürotehnikaga. Väljakul on mobiilne esmaabipunkt.

Autoliiklus Vabaduse väljaku ümbruses on piiratud betoontõketega kella 21.30 ja 01.30 vahel. Öösel on ühistranspordiliinide tööaeg linna põhisuundadel pikendatud. Täiendavad väljumised on alates kella 1.00-st bussiliinidel nr 1A, 8, 40, 42, 60, 63, 67, 68 ja 18; samuti trolliliinidel nr 1 ja 3 ning trammiliinidel nr 1 ja 4. Täpsem plaan www.tallinn.ee/est/kesklinn/.

Esimesed betoontõkked paigaldati Vabaduse väljaku ümbruskonna tänavatele juba kella 14 ajal.

Allikas:

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.