“George Soros püüab uuesti mõjutada Euroopa Parlamendi valimisi”

0
287

George Soros “püüab taas mõjutada Euroopa Parlamendi valimisi”, ütles Ungari peaministri kommunikatsioonijuht teisipäeval meediale ja lisas, et USA ärimees toetab endiselt “rändevoogusid”.

Kommunikatsioonijuht Balazs Hidveghi rääkis Euroopa Komisjoni asepresidendi Frans Timmermansi ja Sorose kohtumisele ning sõnas, et nende kõnelused kajastavad seda, et “Brüssel on pöördumatult Sorose taskus”.

Hidveghi sõnas, et Timmermans on tuntud kui “kurikuulus sisserände poliitik”, kellel on “korrapärased kõnelused Sorosega suletud uste taga”, kuid tema pressiesindaja “ei anna avalikusele teada, millised olid kõneluses olnud küsimused”.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.