Ghanast pärit sõdur tahab Briti kaitseväelt saada külmetamise eest 150 000 naela

0
457

Aafrikast Ghanast pärit sõdur kaebas Briti kaitseväe kohtusse, et sõjavägi ei kaitsnud teda piisavalt Ühendkuningriigi jaheda kliima eest ja ta pidi külmetama.


Michael Asiamah . Foto: JB / EKSPRESS SYNDICATION

36-aastane Michael Asiamah tahab külmetamise eest saada 150 000 naela (165 000 eurot), kirjutab Daily Mail.

Asiamah sõnul kannatas ta jaheduse tõttu mitmete terviseprobleemide käes, olles 18-tunnisel maastikutreeningul ajal, mil temperatuur oli umbes pluss viis kraadi ja puhus tugev tuul.

Foto: Artyom KorotayevTASS via Getty Images

“Ohvitserid teadsid, et Aafrikast pärit sõduritel võib olla Ühendkuningriigis külm, kuid nad ei andnud soojemaid riideid,” lausus must sõdur.

Asiamahi sõnul on tema jaoks külm, kui temperatuur on väljas alla 15 kraadi ja tal võib siis tekkida külmaga seotud terviseprobleeme.

Briti sõjaväe esindajate kinnitusel sai Asiamah väliõppusteks sobiva riietuse ning nad kavatsevad kohtus näidata, et ekssõduri väited liiga õhukese riietuse ja jalatsite kohta ei vasta tõele.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.