Gräzin: Reformierakonnast on saanud Sotside sõsarpartei. – ERR: kas Gräzin liitub EKRE-ga?

0
547

Reformierakonna asutaja Igor Gräzini silmis on Reformierakonnast ja Sotsiaaldemokraatidest saanud sõsarerakonnad, mille poliitika tulemus on sama: raha inimestelt ära ja sotsialistlik-reformistlike riigijuhtide kätte.

“Reformierakond võtab raha ära elektritarbijatelt, riigivaraomanikelt ja palka saavatelt töölistelt koos nendega, kes töölistele palka annavad. Sotsid teevad sedasama näiteks alkoholi, kütuse ja tubakaga, kusjuures arvestamata seda, et erinevalt Reformierakonnast riisuvad nad raha vaestelt,” vahendab Objektiiv Gräzini arvamuslugu Õhtulehest.

Seetõttu ilmestas Gräzin üldist pilti Eesti poliitikas järmgiselt: äärmiselt vasakul on sotsiaaldemokraadid (bolševikud) ja nende kõrval menševikud (Reformierakond), tsentris on Keskerakond (osalt kadetid ja oktobristid) ja siis natuke paremal ekrelased, umbes nagu Vene duuma üksildane Puriskevitš, kes kord teatas, et “siin ruumis on minust paremal pool ainult sein.”

—-

ERR uudised: Reformierakonna ridades riigikogusse kandideerimisest loobunud Igor Gräzin ütleb, et tal tekkisid lahkarvamused Reformierakonnaga juba siis, kui selle etteotsa sai Andrus Ansip ning partei võttis vasaksotsialistliku ja riigikapitalismi toetava hoiaku. Küsimusele, kas ta kandideerib hoopis EKRE ridades, vastab Gräzin korduvalt naerdes: ei kommentaari.

Ükski asi ei ole 100 protsenti kindel, aga mõni asi on 90 või 80 ja teine asi 10 ja 20. Nii et selle suhtes jääb see kuskile vahele. EKRE-ga on meil väga palju ühist suhtumisest Euroopa Parlamenti, suhtumises Euroopa poliitikasse tervikuna, rahvusriikide suveräänsus jne. Ning kus me oleme olnud ammu ilma EKRE-ga seljad koos enne seda, kui EKRE välja mõeldi.

Gräzin: Reformierakonnast on saanud Sotside sõsarpartei – Objektiiv

Reformierakonna asutaja Igor Gräzini silmis on Reformierakonnast ja Sotsiaaldemokraatidest saanud sõsarerakonnad, mille poliitika tulemus on sama: raha inimestelt ära ja sotsialistlik-reformistlike riigijuhtide kätte. “Reformierakond võtab raha ära elektritarbijatelt, riigivaraomanikelt ja palka saavatelt töölistelt koos nendega, kes töölistele palka annavad. Sotsid teevad sedasama näiteks alkoholi, kütuse ja tubakaga, kusjuures arvestamata seda, et erinevalt Reformierakonnast riisuvad nad […]

Gräzin EKRE ridades kandideerimisest: ei kommentaari

Reformierakonna ridades riigikogusse kandideerimisest loobunud Igor Gräzin ütleb, et tal tekkisid lahkarvamused Reformierakonnaga juba siis, kui selle etteotsa sai Andrus Ansip ning partei võttis vasaksotsialistliku ja riigikapitalismi toetava hoiaku. Küsimusele, kas ta kandideerib hoopis EKRE ridades, vastab Gräzin korduvalt naerdes: ei kommentaari.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.