Guy Verhofstadt ähvardas Brexiti korraldajaid giljotiiniga

0
810

Guy Verhofstadt hoiatas Brexiti korraldajaid, nagu Boris Johnsoni ja Jacob Rees-Moggi, et neid võib ees oodata sama saatus nagu Prantsuse Revolutsiooni juhte, kes hukati giljotiiniga, kirjutab The Telegraph.

Verhofstadt asus ähvardama pärast seda, kui Soros ennustas teisipäeval, et euroskeptikad võivad hävitada ELi – pärast mais toimuvaid Euroopa Parlamendi valimisi.

Soros hoiatas, et Euroopa Liit võib kokkuvariseda nii kiiresti, nagu see oli Nõukogude Liiduga 1991. aastal, välja arvatud juhul, kui ta ärkab enne valimisi Euroopa pooldajate enamusega.

Verhofstadt ründas kõiki konservatiivseid Euroopa poliitikuid, kes lükkasid tagasi tema püüdlused moodustada ühtne üleeuroopaline liberaalne partei…

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.