Haapsalus ja Pärnus hakatakse ajutiselt majutama vanglast vabanenuid

0
481

Justiitsministeerium sõlmis MTÜ Samaaria Eesti Misjoniga kokkuleppe, et vanglast vabanenud hakkavad saama ajutist majutust Samaaria majutuskohtades Haapsalus ja Pärnus, teatas justiitsministeeriumi pressiteenistus.

Samaaria Eesti misjonil on Haapsalus ja Pärnus 15 majutuskohta. Lisaks Samaariale sõlmis justiitsministeerium lepingu MTÜga Lootuse küla, kellel on 10 majutuskohta Laitses.

Leping sõlmiti kolmeks aastaks ja selle aja jooksul hakkavad vanglast vabanenud inimesed Harjumaal, Pärnus ja Haapsalus saama ajutist majutusteenust koos nõustamisega, et vabanenud jõuaksid paremini tööturule ja seeläbi väheneks korduvkuritegevus.

Loe edasi “Lääne Elu” veebist


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.