Häirivad kaadrid! Saksamaal peksid äärmuslased immigratsioonivastase parlamendiliikme poolsurnuks

0
1015

Kuigi Saksamaa võimud räägivad palju “paremäärmuslaste” vägivallast, on suurimaks probleemiks siiski vasakekstremistid ja islamiäärmuslased, kes süvendavad üha enam pingeid.

Saksamaa immigratsioonivastasesse  erakonda kuuluv parlamendiliige sai riigi põhjaosas poliitiliselt motiveeritud jõugurünnakus rängalt vigastada, teatas teisipäeval politsei.

Alternatiiv Saksamaale (AfD) Bremeni osakonna liidrit Frank Magnitzit rünnati esmaspäeva pärastlõunal linna keskuses. “Ohvri tööd arvestades usume, et tegemist oli poliitiliselt motiveeritud teoga,” märkis politsei.

Foto: Bild

AfD avaldas foto haiglavoodis meelemärkuseta Magnitzist, kelle nägu jooksis verd ja laubal oli sügav haav.  AfD liidri Jörg Meutheni sõnul peksti Magnitz peaaegu surnuks.

Erakonna andmeil ründasid Magnitzit kolm kaetud näoga meest. “Nad peksid teda puumalakatega, kuni ta kaotas teadvuse, ning jätkasid peksmist, kui ta juba maas lamas,” on öeldud erakonna avalduses, mille kohaselt sekkus rünnaku peatamiseks intsidenti ehitustööline.

Foto: AfD Bremen (Facebook)

Möödunud nädalal kahjustas prügikastis plahvatanud lõhkeseade AfD kontorit Saksi liidumaal. AfD kogus septembris peetud parlamendivalimistel pea 13 protsenti häältest.

Saksa võimude reaktsioon rünnakutele AfD vastu on leige või isegi parastav. Saksimaa liidumaa asepeaminister Martin Dulig väitis pärast plahvatust, et AfD võitvat sellisest rünnakust, mida erakond kommenteeris järgnevalt:   “Kui kangekaelne, ebainimlik ja empaatiavõimetu peab inimene olema, et midagi sellist öelda?”

Lääne-Euroopas on juba pikemat aega valitsenud olukord, kus võimud eelistavad enda poolt massiimmigratsiooni kaudu loodud pingeid maandada sisserändajatele õigusi juurde andes ja oma traditsioonilise elu kaotavaid põliselanikke võõravihkajateks tembeldades, ning neid konfliktijuhtumite eest karistades.

Allikas: Uued Uudised – https://uueduudised.ee/uudis/maailm/saksamaal-peksid-aarmuslased-immigratsioonivastase-parlamendiliikme-poolsurnuks/

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.