Hea eeskuju: lauljanna Liis Lemsalu tühjade südametega kaasa ei jookse!

1
1722

“Vikerhommiku” saatejuht Taavi Libe tegi tähelepaneku, et lauljanna sotsiaalmeedias puuduvad poliitilised avaldused ja südamekujutised (liikumise “kõigi Eesti” märk), kirjutab Õhtuleht.

“Praegu on see võtnud võimust,” rääkis lauljanna. “Paratamatult tuleb see keelele. Mul on kindlasti asju, kuidas mina asju näen. Praegusel hetkel on niivõrd palju ütlejaid ja rääkijaid ja hästi palju paisatakse erinevaid sõnu ja lauseid õhku.”

Liis rääkis, et inimesed justkui ei taha arvestada sellega, et need sõnad jäävad sinna igaveseks. “Üritan olla diplomaatiline selles suhtes ja mitte niisama rääkida ja sooja õhku välja lasta. Liialt palju on tähelepanu mingites kohtades, kus võibolla ei peaks olema,” avaldas Lemsalu arvamust.

Loe edasi Õhtulehe veebist

Täispikk intervjuud saab järele kuulata siit:

 

1 COMMENT

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.