Helme soovib EKRE vastaste ähvarduste uurimist

0
437

Siseminister Mart Helme kinnitusel on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) pöördunud õiguskaitseasutuste poole, et uurida sotsiaalmeedias EKRE suunas lendu lastud ähvardusi. 

Helme sõnul arutasid algatuse “Ei valedele, jah vabadusele” liikmed sotsiaalmeedias pikalt selle üle, kuidas EKRE liikmetest ministritele tuleks “molli anda”.

“Ja jõudsid selleni välja, et tegelikult tuleks snaiper värvata ja nad üldse ära koristada. Kas see on viha õhutamine nendesamade sallivuslaste poolt? Kas see on normaalne diskussioon ja retoorika?” küsis Helme kolmapäeval riigikogu infotunnis.

Tema sõnul on EKRE teinud nende ähvarduste osas politseile avalduse.

“Meenutame siinkohal, et ühele eelmisele peaministrile ka tehti ähvardus hobusepea voodisse sokutamise osas, mis päädis kohtuprotsessiga ja selle inimese süüdimõistmisega. Ma loodan, et meie erapooletud justiitsinstantsid ka seekord valitsuse liikmetele tehtud tapmisähvardusi võtavad sama tõsiselt, nagu eelmisel korral,” märkis Helme.

Allikas: Pealinn.ee

Seotud lugu:

“Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel kutsutakse üles “EKRE ministrile molli andma” ja teda tulistama provotseerima

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.