Hendrik Toompere jr: KAS KLIIMAMUUTUS STREIGID KOOLIDES ON ADEKVAATSED?

Hendrik Toompere juunior, lavastaja ja näitleja

0
1271

Vastus tulevase eurosaadiku – Urmas Paeti hiljutisele arvamusele.

ma valisin sind Urmas Paet.

sa just väitsid, et koolilastest streikijate kommunistideks pidamine ja nende seetõttu alandamine on sigadus. muidugi on. liiale ei maksa minna.

Aga mida teab noor kliimast. laps pole iial näind isegi mis ilm väljas on, tähtsamad asjad on hoopis neil mujal. ja kui mingi laps, kes ei oska isegi muna keeta tuleb rääkima, kuidas maailma tasakaalus hoida siis peab kyll talle selgitama, et maakera on teinud selliseid kliimakannatusi läbi, mida isegi see tema lemmik mahlajäätis mida sygavkylmutatakse ja siis suus mahedalt nektariks mahlub, läbi pole pidand elama.

muidugi on see kõik poliitiline ärplemine ja laste kuritarvitamine. omamoodi poliitiline pedofiilia. ma ei ratsutaks selle teema seljas. kliimamuutused, päikese asend ja tormid ja tuuled ja vulkaanid ei sõltu sellest kas yks inimlaps väidab, et ta lausa nyyd näeb co2 kogust atmosfääris. kui koolilastele sellist sisemist kytet pidevalt sisse pumbata oma poliitiliste eesmärkide saavutamisel siis vaimuhaigused syvenevad ja mentaalne saaste plahvatab hullemini kui mingi lokaalne kõrbestumine. aga edu

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.