Hispaania ähvardas korraldada Brexiti laadse referendumi

0
390

Hispaania on ühinenud Poolaga, saades lühikese ajaga teiseks riigiks, kes ütleb, et nad võivad Euroliidust lahkuda, olles raevus Brüsseli liikmesriikidest üle sõitva võimu pärast.

HISPAANIA ON MARUVIHANE EUROOPA KOHTU OTSUSE ÜLE JA ÄHVARDAB KORRALDADA BREXITI LAADSE REFERENDUMI EUROLIIDUST LAHKUMISEKS.

EL-i ülemkohus otsustas neljapäeval vangistatud, kuid valitud Euroopa parlamenti, Kataloonia separatistide juhile anda parlamentaarse puutumatuse.

Hispaania suuruselt kolmas partei Vox on tohutu surve all pärast seda, kui sel nädalal tõusis rahva hulgas raev Euroopa Kohtu otsuse pärast, ning see suurendas survet Brexiti referendumi hispaanlaste versiooni toetuseks.

Voxi enda partei esimees põrmustas EL-i otsuse, et kuidas Euroopa Kohus tühistas Hispaania kohtu otsuse, alandas ta riiki ja tema suveräänsust.

Allikas: Express.co.uk

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.