Hispaania: Kataloonia moslemite arv kasvas nelja aastaga 20%

0
566

Kataloonias on kõige kiiremini kasvav moslemi elanikkond Hispaanias – ja seal on rohkem islamikeskusi kui üheski teises ​​riigi piirkonnas.

Patriootlikud jõud on vasakpoolsete poolt sõna otseses mõttes tagakiusatud, kirjutab Defend Europa.

Aastatel 2011 kuni 2015 on Kataloonias moslemite arv kasvanud 19,5%. See tähendab, et 83 000 moslemit rohkem kui 4 aastat tagasi.

Terrorirünnaku oht on just neil aastatel kolmekordistunud (sotsialistliku valitsuse all on saabunud peaaegu 30 000 uut moslemit).

See “imeline” multikulti tõi kaasa näiteks Barcelonas 2017. aasta terrorirünnaku. Milline oli katalaani poliitikute reaktsioon? Kas nad võtsid midagi ette?
Tegelikult ei.

Radikaalsed separatistid tahavad müüa maad, mida nad „armastavad”, nii palju, et need on eri kultuuride ja traditsioonidega.

Nagu see ei oleks piisav, kulutab Barcelona linnapea Ada Colau 100 000 eurot islamifoobia vastu.
Kas selles piirkonnas on patriootidel vähe jõudu, ning kas saab Katalooniat veel päästa massilisest sisserändest ja suurest islamiseerimisest?
Kahjuks mitte. Kui nad saavutaksid iseseisvuse, oleksid nad tõenäoliselt esimene islamiriik Lääne-Euroopas.

Näiteks alates 2011. aastast kuni tänavani on sisserändajate arv kahekordistunud. 7 miljoni elanikuga Kataloonias elab üle miljoni moslemi.

Allikas: Voice of Europe

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.