Horvaatia on saatnud piirile eriüksused nugadega varustatud migrantide vastu

@Martti Kolk

0
1297

Austria Krone ajakiri kirjutab, et piiriületuspunktis Horvaatia ja Bosnia ja Hertsegoviina vahel Velika Kladusas, 224 kilomeetri kaugusel Austriast, on vähemalt 20 000 sisserändajat.

Austria siseministeeriumi ametniku sõnul on sisenejad 95 protsenti mehed. Nende seast on palju pakistanlasi, iraanlasi, marokolasi ja alžeerlasi.

Ajakirja väitel on atmosfäär väga agressiivne. Paljud on relvastatud nugadega. Horvaatia on saatnud piirile oma eriüksused.

Tõlkis: Martti Kolk

Experten zu „Krone”: „Jetzt kommen ganz andere”

An Kroatiens Grenze, nur 224 Kilometer von Österreich entfernt, hoffen mehr als 20.000 Migranten auf die Chance eines Durchbruchs nach Mitteleuropa …

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.