Indrek Tarand Kuku Raadios: “Kui teile valitsuse või poliitika juures midagi ei meeldi, pange ennast põlema!”

1
2232
Indrek Tarand Toompeal
Foto: Uued Uudised

Üks meeldetuletus:

07/09/2015 – Laupäeval kõlas Kuku Raadio Keskpäevatunnis üpris räige ja kummaline avaldus, mille tegi igati soliidne ja poliitiliste väljaütlemiste vormides piisavalt pädev inimene, mitte mõni Delfi anonüümne kommentaator.

Eesti eurosaadik Indrek Tarand, kes rääkis pagulaste teemadel ja Vao seina süütamisest, soovitas asjalikult mida ja kuidas peaks tegema üks Eesti rahva kestmise ja püsimise pärast tõsiselt murtud inimene. “Kui teile meie valitsuse või tema poliitika juures midagi ei meeldi, palun pange ennast ise põlema!” Ja lisas, et umbes nagu tegid seda nõukogudeaegsed dissidendid, näiteks Jan Palach Tšehhis.

See oli tõepoolest väga “väärikas” avalöök eurosaadik Tarandi poolt, kes esindab ilmselt seda Brüsseli kildkonda, kes tahab sõnavabaduse peatada, inimeste suud kinni mätsida ja igasugused diskussioonid neile ebamugavatel teemadel keelata. Niisiis tagasi karmi diktatuuri alla ja kui keegi pole sellega rahul, siis iseendale tuli otsa! Sellised inimesed kaitsevadki meie riigi hapraid huvisid Brüsselis.

1 COMMENT

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.