Innele Õispuu küsimus kodutute maja teemal Rakvere linnapea Marko Tormile

0
626

Armas majake, kus saavad peatuda kodutud kehva ilma korral. Täna , möödudes kodutute majakese juurest, tekkis ka ühtlasi mõte nähtust…. Kus õhusoojust vaid 5 kraadi, oli majakese küljepealse aknaluugid lahti, sealt vaatamas välja äsja esmaabi saanud mees.

Mulle nagu tundus, et seal ei olegi akent, vaid on aknaluugid üksi ainult ees? Tuisu korral on ilmselge, et lund tuiskab vahelt sisse. Aken oleks sinnagi vajalik. Talv on ees ja veelgi külmem aeg samuti ees.

MIs saab siis, kui tänagi juba see jahedus võttis näppu ja seal istudes, kus majaseinad ei ole soojustatud, ning millest kurtis ka üks Rakvere kodutu televisioonis.

Mind aga pani see mõtlema…. Kui aga on antud sellises olukorras inimestele abi, ei tohiks ka pakaselise ilma korral kodutu külmetada, ka tema võib haigeks jääda. Seega peaks ka olema majakese seinad soojustatud. Ehitame ta lõpuni?

Hea linnapea ja tore inimene Marko Torm, mida mõtled Sina asjast?

Kodulinna Heaks, Valimisliit Rakvere heaks sotsiaalkomisjoni liige Innele Õispuu.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.