Iraagi modell Tara Fares lasti neljapäeval Baghdadis maha

0
1672

Kui muutud islamiühiskonnas liiga modernseks…

Iraagi modell ja Instagrami staar Tara Fares, kel oli pea 3 miljonit fänni, lasti neljapäeval Baghdadis maha, kirjutavad Daily Mail ja The Sun.

Tundmatud mehed tulistasid naise surnuks autoroolis. Tema surm vapustas paljusid inimesi. 22-aastane naine oli üles ehitanud oma isikliku brändi, spetsialiseerudes moele ja ilule ning kogunud sotsiaalmeedias miljoneid jälgijaid.

Paraku on see vaid üks juhtum kurvas reas. Augustis mõrvati Iraagis kaks ilutööstuses figureerinud naist. Barbie ilukeskuse omanik Rafeef al-Yaseri ja iluekspert Rasha al-Hassan surid augustis oma kodus salapärastel asjaoludel.

Spekuleeritakse, et Tara Fares, kes postitas fotosid tätoveeringutes, erinevates juuksevärvides ja väljakutsuvates rõivastes, võidi tappa islamikonservatiivses Iraagis tema elustiili tõttu.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.