Iraan provotseeris Trumpi enne rünnakut: “Te ei saa midagi teha!”

0
1783

Iraani diktaator ajatollah Ali Khamenei säutsus kolmapäeval (enne kui kindralile ots peale tehti), et USA on võimetu reageerima Iraani rünnakutele Ameerika töövõtjate, sõdurite ja diplomaatide vastu: “Te ei saa midagi teha,” pilkas ta president Donald Trumpi.

Reede varahommikul üllatas Trump raketirünnakuga, kus hukkus Iraani kõrgem kindral,   kes oli hiljutise USA saatkonna rünnaku taga ja kes vastutab sadade varasemate ameeriklaste surma eest selles riigis.


Loe veel: 


Trump hoiatas eelnevalt Iraani

Trump teatas kolmapäeval, pärast seda, kui Iraani miilits ründas USA saatkonda Iraagis Bagdadis, et Iraan “vastutab täielikult meie territooriumil kaotatud elude või tekitatud kahju eest.”

Ta lisas:„ See pole hoiatus, see on oht. Head uut aastat!”

Kuid Khamenei lükkas ähvarduse tagasi, nagu ka Iraani sõjaväe juhid. Islamirevolutsioonilise kaardiväe (IRGC) juht kindralmajor Hossein Salami ütles, et “me ei muretse”.

Iraani diktaator ajatollah Ali Khamenei säutsus kolmapäeval (siis enne kui kindralile ots peale tehti), et USA on…

Posted by Rahvuslane.ee on Laupäev, 4. jaanuar 2020

See võiski viia raketirünnakuni.

Trumpi kommentaar Twitteris oli: lihtsalt Ameerika lipp.


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.