ISISe terroritegude fotosid postitanud Marine Le Pen läheb kohtu alla

0
848

Prantsuse islamiseerumisvastane opositsioonipoliitik Marine Le Pen peab kohtu ette ilmuma, kuna postitas 2015. aastal Twitteris fotosid islamirühmituse ISIS võigastest tegudest. Marine Le Peni süüdistatakse paradoksaalselt selles, et ta levitas “vägivaldseid sõnumeid, mis õhutavad terrorismile”.

Möödunud aastal suunas kohus Le Peni postituste tõttu psühhiaatrilisse ekspertiisi. Paljud inimesed näevad Marine Le Peni vastu esitatud süüdistustes poliitilist tagakiusamist. Süüdimõistmisel võib Le Peni oodata kuni kolmeaastane vangistus.

Marine Le Pen postitas kõnealused fotod pärast seda, kui üks ajakirjanik võrdles Prantsuse Rahvusrinnet (nüüdne Rahvuslik Liit) ISISega. Mõni nädal enne seda tapsid islamistid Pariisis 130 inimest.

Tänavu mais külastas Marine Le Pen Tallinna.

Allikas: Meie Kirik

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.