Itaalia pakub kolmanda lapse puhul maad

0
472

Itaalia parlamendile on esitatud ettepanek eraldada kolmandat last ootavatele peredele tasuta väike lapp riigi omanduses olevat põllumaad Itaalia lõunaosas, mis on hüljatud või seisab söötis.

Ühtlasi eraldataks eelarvest vähemalt 20 miljardit eurot võimaldamaks vanematel võtta intressivabalt laenu kuni 200 000 eurot, et osta endale lähedalasuv eluase.

Eeldatavasti kohaldub projekt kolmandatele lastele, kes sünnivad aastatel 2019, 2020 või 2021, ja kestab 20 aastat, vahendab Breitbart.

Programmi kuritarvitamise või ülekoormamise vältimiseks nähakse ette erandid. Näiteks kvalifitseeruvad sellele vaid Itaalia kodanikud või immigrandid, kes on elanud Itaalias vähemalt kümme aastat.

Samuti ei laiene programm peredele, kus juba kasvab kolm või enam last.

EURACTIVi allikate andmetel mõtles meetme välja põllumajandusminister Gian Marco Centinaio ning seda toetasid regionaalminister Erika Stefani ja perekondade minister Lorenzo Fontana.

Kõik kolm on siseminister Matteo Salvini erakonnast Liiga (endine Põhjaliiga).

Itaalia pakub kolmanda lapse puhul maad – Objektiiv

Itaalia parlamendile on esitatud ettepanek eraldada kolmandat last ootavatele peredele tasuta väike lapp riigi omanduses olevat põllumaad Itaalia lõunaosas, mis on hüljatud või seisab söötis. Ühtlasi eraldataks eelarvest vähemalt 20 miljardit eurot võimaldamaks vanematel võtta intressivabalt laenu kuni 200 000 eurot, et osta endale lähedalasuv eluase.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.