Itaalia siseminister vastas Richard Gere´i kriitikale: “vii põgenikud oma eralennukiga Hollywoodi!”

0
1197

USA näitleja Richard Gere kritiseeris Itaalia migratsioonipoliitikat, sest tema arvates ei aita see riik piisavalt üle Vahemere Euroopasse saabuvaid põgenikke, kutsudes migrante oma “õdedeks ja vendadeks”.

Itaalia siseminister Matteo Salvini vastas näitleja kriitikale, öeldes, et miljonär võiks põgenikud oma eralennukile võtta ja Hollywoodi villadesse elama panna.

Gere võrdles Vahemere põgenikekriisi USA põgenikekriisiga. USA presidendi Donald Trumpi poliitika kohaselt takistatakse põgenikel tulla Mehhikost USAsse.

Salvini vastas Gere’i kriitikale: “Gere võib kõik päästelaevadel olevad sisserändajad võtta eralennuki peale ja transportida oma Hollywoodi villadesse, kuhu nad võivad elama jääda. Tänan, Richard, et meie probleemi lahendad”.

Hispaania päästelaev on oodanud juba kümme päeva Itaalia võimude luba Lampedusa sadamasse sisenemiseks, olles saarele üsna lähedal. Itaalia võimud ei ole laevale andnud luba siseneda mitte ühessegi Itaalia sadamasse.

Allikad:

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.