Jaak Madison: EKRE saadik(ud) Euroopa Parlamendis ühinevad Matteo Salvini algatusega

0
746
Foto: Jaak Madison (Facebook)

Oleme otsustanud, et meie saadik(ud) Euroopa Parlamendis ühinevad kõige jõulisema konservatiivse ja parempoolsema algatusega!

8. aprillil toimus Milanos nelja erakonna – Lega Nord, Põlissoomlased, Taani Rahvapartei ja Alternativ für Deutschland – vahel kohtumine, kus otsustati ühendada jõud, et viia tagasi Euroopa Liit oma alglätete juurde.

Euroopa Liit peab olema riikide liit ja tuginema vaid majandusühenduse põhimõtetele, mitte föderalistlikule ideoloogiale, kus Euroopa Komisjon on nagu valitsus kõikide riikide üle. Euroopa Parlamendis saab olema suur parempoolne jõud, kes otsustavalt mõjutab Euroopa tulevikku. Selle algatusega on juba ühinenud ka Austria Vabaduspartei (FPÖ), kes on ka valitsuses.

@Jaak Madison

SEOTUD LUGU: 

Salvini kavatseb ühendada Euroopa rahvuslikud parteid enne EU valimisi

Välisuudised Salvini kavatseb ühendada Euroopa rahvuslikud parteid enne EU valimisi

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.