Jaak Madison: Euroopa Parlamendis keelati rahvuslipu kasutamine

0
518

“Euroopa Liit ei ole enam rahvusriikide liit. Jõudsin Strasbourgi Euroopa Parlamenti ja olen hetkel istungil ning sain teada, et täna mõned tunnid varem keelati ära oma riigi lipp oma istekoha laual istungisaalis,” kirjutas EKRE saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison eile õhtul Facebookis.

„Siiani polnud see probleem olnud, kuid nüüdsest on,“ lisas ta. „Oma riigi lipukesed olid laudadel paljudel meie poliitgrupi liikmetel ja Brexiti parteil, kuid eks see [keeld] näitabki föderalistide labasust.“

Objektiiv kirjutab, et rahvuslippude keelu pani saadikutele peale sotsiaaldemokraatlikke “väärtuseid” kandvasse Itaalia Demokraatlikusse Parteisse kuuluv Euroopa Parlamendi 63-aastane president David-Maria Sassoli.

Allikas: Uueduudised.ee


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.