Jaak Madison: “Kuidas näevad välja kõige labasemad valeuudised?”

0
653

Kuidas näevad välja kõige labasemad valeuudised? Just nagu see siin. Delfi kirjutab: “Briti ajaleht The Telegraph eemaldas oma veebilehelt pagulastele „lõpplahendust” nõudnud ja natsimajandust kiitnud Euroopa Parlamendi liikme Jaak Madisoni arvamusartikli, teatab väljaanne Jewish News, mille väitel tehti seda nende tähelepanu juhtimise peale.”

Sellist valet on võimatu aktsepteerida.

The Telegraphis ei ole ilmunud ühtegi minu arvamuslugu, mis nõuaks pagulastele “lõpplahendust”, kuid just sellise sõnumi edastab Delfi.

Eile ilmus The Telegraphi’s arvamusloona minu kõne, mille pidasin eile hommikul Euroopa Parlamendis Brexiti teemalises debatis.

Kahjuks soostus tõesti The Telegraph selle kõne eemaldama, kuna väidetavalt nõudis seda Jewish News. Juudid olevat seda nõudnud, kuna mina isikuna pidin vist koletis olema.

Minu poole pöördus küsimusega Jewish News’i ajakirjanik, kellele ütlesin, et ei tasu unustada kahte olulist faktorit:

  1. Mina olen korduvalt pidanud kõnesid ka Euroopa Nõukogu Parlamentaarses Assamblees, kus olen kaitsnud Iisraeli ja juutide õigust oma riigi kaitsele piirkonnas, mis on ümbritsetud vaenulikest islamiriikidest.
  2. Antisemitism ja juudiviha on tõusnud ja jätkuvalt tõusmas tulenevalt aina suuremast islamiseeriumisest Euroopas. Poliitikuid, kes sellele probleemile tähelepanu juhivad, peaksid nad nägema enda liitlastena.

P.S See ei ole vaba ajakirjandus, kui üks väljaanne dikteerib ette teisele, mida ja kelle sulest võib avaldada või mitte.


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.