Jaapan aktsepteeris ainult 0,1% varjupaigataotlustest – rahva enamus neid rohkem ei taha!

0
190

Kuigi Jaapani sündimus – sarnaselt teistele suurtele heaoluriikidele – on languses, ei näe jaapanlased lahendust immigrantide sisseveos.

127 miljoni elanikuga Jaapan rahuldas eelmisel aastal 20 000-st varjupaigataotlusest ainult 20 ning 45 inimest lubati riiki humanitaarsetel põhjustel (ehk vastu võeti 65 põgenikku, mida on kordades vähem kui 1,3 miljoni elanikuga Eesti).

Hiljutine uuring näitab, et jaapanlased ei soovi neid väheseidki migrante. Tulemused on üsna konkreetsed – 71% ei soovi sisserändajate arvu suurendamist ja 13% sooviksid ka praegust arvu vähendada.

Jaapan on etniliselt väga homogeenne riik, kus põlisrahvus jaapanlased moodustavad 99,4% elanikest. Jaapan on tuntud oma erilise kultuuri ja värvika ajaloo poolest, kus no-go tsoonid, terrorism ja radikaliseerumine on võõras teema.

Jaapan kui rahvusriik ei ühine ka ÜRO rändepaktiga.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.